Ar nutukimo chirurgija yra man tinkamas gydymo metodas?

Mes vadovaujamės Europos ir Amerikos nutukimo gydymo ekspertų išvadomis, kurios rekomenduoja taikyti operacinį nutukimo gydymo metodą, jei:

  • Jūs bandėte laikytis dietos ar taikėte kitus nutukimo mažinimo būdus, tačiau jie buvo nesėkmingi;
  • Jūsų kūno masės indeksas (KMI) daugiau nei 40 arba KMI daugiau nei 35 ir Jūs kenčiate nuo kitų su nutukimu susijusių ligų ( II tipo diabeto, padidėjusio kraujospūdžio ir kt.), kurios gali būti pagydytos nutukimą koreguojančia operacija;
  • Jūs suprantate, jog pati operacija dar neužtikrina svorio netekimo, reikalingos ir Jūsų ilgalaikės pastangos ir bendradarbiavimas su Jums norinčiais padėti gydytojais.

Kokia nutukimą koreguojanti operacija man tinkamiausia?

Svarbu suvokti, jog nė viena operacija nėra pati geriausia. Visos atliekamos operacijos turi savo privalumų ir trūkumų, apie kuriuos geriausiai Jus gali informuoti nutukimo chirurgas, atliekantis visas šias operacijas. Prof. med. dr. Antano Mickevičiaus konsultacijos metu, su Jumis bus detaliai aptarta kiekvienos operacijos specifika, privalumai. Atsižvelgiant į Jūsų individualią būklę, bus pasiūlytas optimalus nutukimo problemos sprendimo būdas.

Kiek svorio aš galiu tikėtis netekti po operacijos?

Svorio netekimas po operacijos vyksta palaipsniui, priklauso nuo operacijos tipo ir individualių Jūsų organizmo ypatybių. Daugeliu atvejų didžiausias svorio sumažėjimas stebimas praėjus 1,5- 2 metams po operacijos ir sudaro 50% – 85% viršsvorio.