PRIEŠ/PO OPERACIJOS:

Stulbinantys rezultatai 6 mėnesiai po skrandžio apylankos operacijos -45 kg!

Foto: 2019 m. rugsėjis


Puikus vienerių metų rezultatas po skrandžio apylankos operacijos. Mūsų pacientė vizito metu su profesoriumi Antanu Mickevičiumi.

Foto: 2019 m. liepa

2018 m. vasara             2019 m. vasara


3 mėnesiai po skrandžio apylankos operacijos -23 kg!

2019 m. kovas                     2019 m. birželis


Norime pasidžiaugti kartu su mūsų paciente stulbinančiais rezultatais praėjus 12 mėn. po skrandžio apylankos operacijos, -46 kg!

Foto: Venesa, 2018 m. gruodis


Foto: Jolanta, 2018 m. birželis


Foto: Aistė, mirrormirror_blog, 2017 m. gegužė, birželis

Du mėnesiai po operacijos
Trys mėnesiai po operacijos

KITOS ISTORIJOS:

Ir vėl jaučiuosi pilnaverčiu žmogumi…., o dar visai neseniai svėriau beveik 120 kg. Niekada nebuvau liekna, viršsvorio problemų turėjau nuo vaikystės. Net nežinau ar verta kalbėti apie būdus, kuriuos teko išbandyti siekiant atsikratyti antsvorio. Tarsi užburtas ratas -6 kg., o po mėsesio +7 kg… Ir taip – amžina kova su savimi, su savo svoriu. Negaliu sakyti, kad nepriimdavau savęs tokios, kokia esu – pripratau prie augančių drabužių dydžių, prie nuolatinių dietų, prie nuolatinių draugių patarimų. Niekaip nepripratau prie nuolat prastėjančios sveikatos būklės ir prie beprotiško ir nevaldomo noro valgyti. Ryžausi. Užsiregistravau konsultacijai pas profesorių A. Mickevičių ir  šis susitikimas apvertė mano gyvenimą iš esmės. Jau keletas mėnesių, kai man buvo atlikta skrandžio mažinimo operacija, jaučiuosi puikiai – sveriu 92 kg, sveikatos problemos tarsi išgaravo, drabužių dydžiai sumažėjo, jaučiuosi puikiai. Ačiū profesoriui A. Mickevičiui už puikiai atliktą darbą, už vėl spindinčias mano akis.

Pacientė N.

2018-02-17


Po ilgų dvejonių ir ieškojimų internete, kokią kliniką ir gydytoją geriausiai pasirinkti, aš pagaliau pasiryžau operacijai. Tai buvo vienas iš geriausių sprendimų ir geriausias pasirinkimas mano gyvenime.

Praėjus mėnesiui po operacijos, noriu padėkoti profesoriui Antanui Mickevičiui ir visai jo komandai už profesionaliai atliktą darbą prieš operaciją ir pooperaciniu laikotarpiu. Praėjus 1 mėnesiui jau numečiau 12 kilogramų ir svoris krenta toliau. Tad, jei abejojate ar ryžtis operacijai, paskaičius visus šiuos teigiamus atsiliepimus apie profesionaliai atliktą darbą prieš operaciją ir po jos, visos abejonės turėtų išsisklaidyti. Jau po kelių mėnesių galėsite džiuginti save sumažėjusiais svorio skaičiais svarstyklių ekrane!

Darius, Jungtinės Amerikos Valstijos

2018-02-08


Turėjau viršsvorį daug metų. Kad jo netekčiau, nusprendžiau, kad man būtų atlikta skrandžio mažinimo operacija. Ieškodama informacijos internete, aš pasirinkau prof. Antaną Mickevičių ir dėl to esu labai laiminga. Operacija praėjo sėkmingai, o pooperacinis laikotarpis buvo puikus. Aš amžinai būsiu dėkinga prof. Antanui Mickevičiui ir jo puikiai komandai už puikų, nuoširdų ir labai profesionalų darbą. Operacija buvo atlikta 2017 m. Gruodžio mėn. viduryje ir praėjus trims savaitėms aš jau netekau 8 kg. Aš jaučiuosi puikiai!

Vita, Islandija

2018-01-08


Daug metų kovodama su viršsvoriu, galiausiai priėmiau sprendimą, kad man būtų atlikta skrandžio apylankos operacija. Ieškodama informacijos apie klinikas Lietuvoje, kuriose yra atliekamos nutukimo operacijos, su dideliu pasitikėjimu pasirinkau nutukimo chirurgą, profesorių Antaną Mickevičių ir dėl to nesigailėjau! Operacija praėjo sklandžiai ir be jokių komplikacijų. Profesorius Antanas Mickevičius pateikė visą išsamią informaciją apie operacijos eigą, buvo labai rūpestingas. Pooperacinė priežiūra buvo puiki. Slaugos ir kita komanda labai profesionali ir sąžininga, šie žmonės privertė mane jaustis kaip namie. Aš amžinai dėkosiu profesoriui Antanui Mickevičiui ir jo nuostabiai komandai už jų puikų darbą ir profesionalumą. Jeigu klinika būtų viešbutis, jai duočiau 5 žvaigždes ir daugiau. Klinika labai aukštos kokybės ir nepaprastai švari. Personalas yra labai dėmesingas, man padėjo kiekviename žingsnyje viso būvimo klinikoje metu. Atliekant tyrimus prieš operaciją, darbuotoja iš registratūros mane lydėjo prie kiekvienų klinikos durų. Mano palatoje buvo visi modernūs patogumui, taip pat vienkartinės šlepetės ir kiti operacijai skirti drabužiai. Visas personalas, pradedant nuo operacijos planavimo, baigiant priežiūra po operacijos nepaprastai nuostabūs!

Pagarbiai, Agnė

2018-01-03, Airija


Kai atveri naują gyvenimo puslapį….  Kaip ir dauguma mamyčių, po gimdymo priaugau labai daug svorio,  kuris nekrito, o tik didėjo. Pradėjau vengti žmonių, laikytis įvairių dietų, bet svoris trumpam nukritęs, kokiais 3 – 5 kg. padidėdavo dvigubai iki 6 – 10 kg… Nenustebinau, tiesa? Bėgant metams jaučiausi vis blogiau ir blogiau, kankino sveikatos problemos – nugaros skausmai, kojų tinimas, aukštas kraujo spaudimas… Jaučiausi blogai bendraudama su lieknesnėmis kolegėmis, ir kad negaliu rasti savo dydžio drabužių… Per televizijos laidas pradėjo rodyti apie žmones, kurie chirurginiu būdu, darant operacijas, numetė svorį. Nustebino demonstruojami rezultatai ir pasiryžau! Pradėjau domėtis tokio pobūdžio operacijomis, ieškojau informacijos internete ir nuvykau į Kauno medicinos universiteto klinikas pas profesorių Antaną Mickevičių. Patraukliausias būdas sulieknėti man pasirodė  skrandžio apylankos operacija, kadangi gydytojas žadėjo puikius rezultatus (daug mažesnį svorį), greitą efektą, patrauklias sąlygas (nereikia valgyti trinto maisto, kad kristų svoris kaip po ,,žiedo“ operacijos). Nors šiek tiek nerimavau (aplinkiniai gąsdino, kad tai pavojinga), bet neabejojau savo sprendimu. Po operacijos jaučiausi puikiai, jokių komplikacijų, tik lengvumas ir laimė širdyje. Kilogramai dar ir dabar tirpte tirpsta (svėriau 132 kg., o po praėjusių 10 mėnesių jau sveriu 87 kg.!). Šiuo metu nebesiskundžiu tokiomis sveikatos problemomis kaip kojų tinimas, mano kraujo spaudimas normalus. Lengva ir smagu vaikščioti, judėti, džiaugiuosi gyvenimu ir nebekompleksuoju bendraudama su kitais žmonėmis. Anksčiau maniau, kad suvalgydavau mažai, bet šiuo metu mano porcijos daug mažesnės ir suprantu, kad tai kas atrodė mažai buvo daug. Smagu apsipirkinėti ir nesunkiai rasti man reikalingus drabužių dydžius. Ateityje tikiuosi dar geresnių rezultatų ir sverti 70-75 kg., nesigailiu savo sprendimo ir linkiu visiems pasiryžti žengti šį žingsnį!

Daiva


Nuo pat vaikystės buvau stambi ir turėjau viršsvorio problemų. Jaučiausi blogai, išskirtinė  savo bendraamžių tarpe, ir tikrai ne gerąja prasme… Bėgant metams svoris tik didėjo, man darėsi vis sunkiau judėti, dusino, kankino didelis kraujospūdis, o rytais, pabudusi, net rasdavau kraujo ant pagalvės, kuris bėgo iš mano nosies… Buvo baisu… Mano svoris pasiekė 178 kg.! Su seserimi, kuri taip pat turėjo viršsvorio problemų, pradėjau domėtis svorio mažinimo operacijomis. Labai bijojau, nerimavau, bet sulaukiau artimųjų palaikymo ir pasiryžau. Kadangi jaudinausi nusprendžiau pasirinkti saugiausią – reguliuojamą skrandžio juostos operaciją. Įsitikinau, kad bijoti nėra ko: viskas vyko sklandžiai ir greitai. Po operacijos mano savijauta puiki, jaučiuosi laiminga. Per metus nukrito 37 kg. Aš esu patenkinta rezultatais! Galiu lengviau judėti, jaučiuosi sveikesnė ir gražesnė, labiau pasitikiu savimi. Šiek tiek nerimauju dėl ateities, kadangi dar teks numesti ne vieną kilogramą norimam rezultatui pasiekti, o kiekvienas veržimas reiškia trintą maistą, (jo nelabai mėgstu).  Niekada nekeisčiau savo sprendimo ir gulčiausi ant operacinio stalo tiek, kiek reikia. Labai dėkoju profesoriui Antanui Mickevičiui ir linkiu visiems būti drąsiems, nes mūsų laimė mūsų pačių rankose.

Reda


Aš nuo vaikystės nebuvau iš lieknųjų, o kuo tolyn tuo labiau svoris augo, buvo labai daug nepatogumų dėl mano viršsvorio. Iki operacijos turėjau kasdienius galvos skausmus, retkarčiais po alkoholio vartojimo užeidavo į epilepsiją panašūs priepuoliai, papuldavau i ligoninę. Nedaug trūko ir iki cukraligės, nes cukraus kiekis kraujyje  viršijo normas. Buvo problemų ieškant drabužių, nes mano drabužių dydis siekė XXXL, pirkdavau ne gražius, bet kad tilpčiau į juos. Prieš operaciją mano svoris siekė 146 kg., o ūgis 173 cm. Sportui neturėjau sąlygų, nes beveik ištisai būnu išvykęs, o dietų laikytis neturėjau valios, be to tiek svorio numest dietų pagalba būtų labai sudėtinga. Apsisprendžiau skrandžio apylankos operacijai, man šis būdas buvo priimtinesnis, kadangi pasiekiamas greitesnis svorio kritimas, nereikia kažkokio specialaus maisto valgyti. Kitokios operacijos netiktų mano gyvenimo būdui, kadangi aš dirbu tolimųjų reisų vairuotoju.
Man profesorius Antanas Mickevičius operaciją atliko 2009 m. birželio mėn. 4 d. Šiandien aš labai džiaugiuosi, nes svoris nukrito iki 88 kg., dingo galvos skausmai bei priepuoliai, cukraus kiekis kraujyje normalus.
Operaciją patarčiau darytis kiekvienam turinčiam viršsvorio problemą.

Gytis G.